MICROSOFT DAX SPECIALIST
AC Jobs
Praha hl. Město
před 2 dny

Chcete být součástí týmu, který je špičkou ve světě automotive? Umíte programovat v jazyce C# a orientujete se v systému Dynamics AX 2009?

Pojďte se podílet na zajímavých projektech a rozšiřovat své obzory ve světě IT.

Pracovní náplň

  • Poskytování podpory 2. stupně v MS DAX 2009
  • Administrace, správa a analýza v DAX
  • Analýza příčin chybových hlášek, řešení incidentů
  • Programování v jazyce C#
  • Komunikace s kolegy a zákazníky ze zahraničí
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v IS / IT nebo SŠ a praxe min. 3 roky v rámci ERP systémů
  • Dobrá znalost MS DAX 2009 na úrovni administrátora
  • Znalost programovacího jazyka C#
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Co nabízíme?

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost home office
  • Příspěvky na sport / kulturu / volnočasové aktivity
  • Místo výkonu :

  • Praha - Hostivice
  • Požádat