MANAGER KVALITY V AUTOMOTIVE
AC Jobs
Praha hl. Město
před 9 dny

Zajímáte se o automobilový průmysl? Nebojíte se nových výzev, hovoříte německým i anglickým jazykem a chcete pracovat v dynamické a úspešné společnosti?

Odpověl / a jste "ANO"? Výborně! Hledáme právě vás! Pošlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost působící v automotive hledá posilu na pozici MANAGER KVALITY V AUTOMOTIVE (80-100.000)

Pracovní náplň

  • odborné a personální vedení oddělení kvality
  • řízení a plánování kvality od vývoje až po náběh sériové výroby
  • dohled a schvalování podkladů k plánování kvality a vzorkování
  • spolupráce s dalšími oddělěními kvality v ČR a Německu
  • řízení procesů a účast na auditech
  • Co požadujeme?

  • VŠ technického směru, ideálně řízení kvality
  • znalost německého a anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • orientaci na cíl
  • zkušenosti z automotive a oblasti řízení kvality
  • silnou, komunikativní, jistou, zdvořilou, pečlivou, zodpovědnou osobnost
  • Co nabízíme?

  • managerské bonusy - služební auto, telefon, notebook
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené + 4 sick days
  • možnost vybudování vlastního oddělení - vysoká míra samostatnosti
  • profesní i osobnostní rozvoj formou školení a kurzů
  • Požádat