montážní dělník slaboproudých, silnoproudých instalací
T-Technology s.r.o
Roudnice nad Labem
před 14 hodinami
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

T-Technology s.r.o., Třebízského 251, Roudnice nad Labem

Hledáme šikovné montážní techniky do našeho týmu.

Možná jste to právě vy!

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

Montážní technik dělá v rámci pracovní skupiny montáže kabelových rozvodů v instalačních lištách na povrch, montáže kabelových rozvodů do kovových žlabů a roštů, montáže kabelových rozvodů do drážek pod omítku, ukončení kabelových tras, zapojování komponentů systémů a s tím související činnosti.

Kvalita jeho práce je vždy na nejvyšší úrovni - vše lícuje, nic není křivě, kabely jsou svázané apod.

JAKÉ JSOU NAŠE POŽADAVKY?

oManuální zručnost,

oSlušné vystupování a schopnost domluvit se se zákazníkem,

oVýpis z rejstříku trestů

oSchopnost řešit nenadálé technické problémy. Občas věci prostě nejdou podle plánu.

Práce je vhodná rovněž pro studenty SŠ, VOŠ v oboru elektro.

CO VÁM NABÍZÍME?

oTechnicky zajímavou práci v různorodých, zajímavých prostředích,

oPráci ve zkušeném týmu s moderním vybavením,

oMotivující platové ohodnocení,

oZaškolení.

Více o nás a naší činnosti naleznete na www.ttechnology.cz.

Zájemci nás mohou kontaktovat na emailové adrese : poslat email >

nebo na telefonním čísle : kontaktovat telefonicky >

  • kontaktní osoba : Mgr. Jiří Douša, MBA.
  • nahoru

    Nebuď labuť, pošli brigádu i kámošům...

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat