FRÉZAŘ
AC Jobs
Znojmo
před 3 dny

Jste vyučen v oboru strojírenství a máte praxi v oblasti frézování na CNC strojích? Orientujete se v technické dokumentaci?

Chcete se vyhnout stereotypu u společnosti zabývající se zakázkovou výrobou a nevadí vám práce na dvě směny? Zavedená česká společnost hledá kolegy na pozici : FRÉZAŘ (od 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Příprava nástrojů a nastavení stroje dle výkresové dokumentace
  • Frézování kovů a plastů
  • Kontrola kusů pomocí měřidel
  • Spolupráce s kolegy
  • Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření
  • Znalost frézování na CNC strojích
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce
  • Požádat