PŘÍPRAVÁŘ VOZIDEL - POMOCNÉ SERVISNÍ PRÁCE V AUTOSALONU PEUGEOT
ŠUDOMA s.r.o.
Kožichovice, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ŠUDOMA s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Žďárského 197, Třebíč 1 (Kožichovice), 67401
  • Přidáno : 4.9.2018
  • Mechanici a opraváři motorových vozidel :

    Náplň práce :

  • příprava nových a ojetých vozidel, péče o skladová vozidla - mytí a drobná údržba
  • pomocné práce v servisní dílně - mytí, vysávání vozidel po servisu, provádění autokosmetických prací
  • provádění drobných údržbových a úklidových prací v areálu společnosti
  • zajišťování služby Pick-Up Servis - odvoz vozidla od zákazníka za účelem servisu a jeho vrácení po provedené opravě zpět
  • Požadujeme :
  • výuční list
  • ŘP sk. B, ŘP sk. C výhodou
  • praxe v oboru technického zaměření
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilita
  • Nabízíme :

  • zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
  • zázemí stabilní společnosti
  • Kontakt : Šudoma Jan, tel. : 568 840 890, e-mail : sudoma sudoma.cz

    Upřednostňujeme první kontakt e-mailem.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)