Obchodní referent
BRANO GROUP a.s.
Hradec nad Moravicí, Czech Republic
před 8 hodinami

Požadavky

SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru, praxe na obdobné pozici min. 1 rok, podmínkou aktivní znalost AJ, znalost práce na PC (Excel, Powerpoint, Word), řidičský průkaz B.

Hledáme komunikativní, proaktivní, důslednou a spolehlivou osobnost.

Náplň práce

Zodpovědnost za svěřené obchodní případy u stávajících zákazníků, pravidelná komunikace se zákazníky, tvorba statistik a výkazů.

Nabízíme

Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti, profesní růst, firemní benefity, odpovídající platové podmínky.