ABSOLVENTI TECHNICKÝCH OBORŮ
AC Jobs
Kraj Vysočina
před 3 dny

Čekají Tě státnice nebo už má školu za sebou? Hledáš uplatnění ve strojírenství, automotive či elektro průmyslu? Chceš nastartovat svou kariéru ve výrobní společnosti, která Ti pomůže s tvým rozjezdem?

Zašli nám svůj životopis a určitě pro tebe něco najdeme! ABSOLVENTI TECHNICKÝCH OBORŮ

Pracovní náplň

  • práce v technologii
  • práce v konstrukci
  • práce v kvalitě
  • práce v logistice
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání, technické zaměření
  • schopnost domluvit se anglicky nebo německy
  • ochotu učit se novým věcem
  • proaktivní přístup
  • Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • odměnu za doporučení spolužáka / kamaráda / kolegy s technickým vzděláním
  • relokační balíčky v případě přestěhování
  • zázemí prosperujících společností
  • místo výkonu práce : Královéhradecký, Pardubický kraj
  • Požádat