Operation manager
Adecco, spol. s r. o.
Písek, Czech Republic
před 1 dnem
source : Práce - Brno
  • Pro výrobní společnost na Písecku hledáme zkušeného Operation Managera.
  • Náplň práce :

  • vedení a řízení ukazatelů výkonosti výrobního provozu
  • zajištění dosažení obchodních a výkonnostních cílů společnosti
  • komunikace se zákazníky, vedením společnosti a s vedoucími ostatních oddělení
  • kontrola implementace nových procesů, ukazatelů a cílů
  • zajištění školícího plánu pro získání znalostí a dovedností a pro rozvoj zaměstnanců
  • organizace a řízení pracovních postupů s cílem zajistit optimální účinnost a produktivitu v celém provozu
  • kontrola a plnění plánu výroby a dodržování výrobních procesů
  • Požadavky :

  • praxi na obdobné pozici alespoň 5 let
  • znalost prostředí výroby v automobilovém průmyslu
  • komunikativní AJ
  • SŠ / VŠ (technické zaměření - nejlépe strojírenství)
  • odolnost vůči stresu, flexibilitu
  • zkušenost s vedením týmu nad 300 zaměstnanců
  • standardy a normy dle požadavků automotive - pokročilá znalost
  • Nabízíme :

  • práci pro silnou mezinárodní společnost
  • možnost odborného vzdělávání a další profesní růst
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • systém zaměstnaneckých benefitů - týden dovolené navíc, měsíční bonusy, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Vzdělání : neuvedeno

    Možný nástup : ihned

    ihned