Zástupce vedoucí prodejny - České Budějovice IGY
CCC Czech, s.r.o.
České Budějovice, CZ
před 40 minutou
source : Easy-prace.cz

Co Vás na této pozici čeká? VEDOUCÍ V CCC VEDE SVŮJ TÝM K PROFESIONÁLNÍ OBSLUZE A DOSAHOVÁNÍ CÍLŮ.

K TOMU JE ZAPOTŘEBÍ SMYSLU PRO POVINNOST, DISCIPLÍNU A ZÁROVEŇ SCHOPNOST VYTVÁŘET PŘÍJEMNOU A PŘÁTELSKOU ATMOSFÉRU, COŽ OCENÍ NEJEN TÝM, ALE TAKÉ NAŠI ZÁKAZNÍCI.

Skvělými vedoucími jsou ti, kteří umí dobře naplánovat práci sobě i ostatním.

Dokážou si získat své podřízené a vždy vědí, co je v jejich práci nejdůležitější a podle toho určují úkoly. Naši zákazníci oceňují profesionální přístup a obsluhu, proto je vedoucí nejen vzorem, ale také školitelem.

Bude se Vám hodit také cit pro styl, barvy, modely a jejich kombinaci.

Smysl pro detail je v naší branži nezbytností. Požadujeme : Koho potřebujeme? Baví Vás vést lidi a dokážete je pro práci nadchnout?

Dokážete vytvářet týmovou atmosféru, tak aby všichni táhli za jeden provaz a společně dosahovali skvělých výsledků? Umíte si předtím než se pustíte do práce vytvořit plán, ale také ho měnit dle potřeb a okolností?

Je spokojený zákazník cílem Vaší práce? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli ano, bude Vás práce na pozici vedoucího prodejny CCC bavit! Nabízíme : Kromě atraktivní odměny za Vaši práci, která je vždy na účtu včas, můžete získat také extra prémie z obratu.

Naši obuv si pořídíte s velmi výhodnou zaměstnaneckou slevou.

Pokud jste zvídaví a chcete se rozvíjet, budete mít možnost absolvovat různá školení.

Pro ty nejambicióznější je zde možnost kariérního růstu. Vzdělání : vysokoškolské, bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou, vyučení Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost