obsluha montážní linie
Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o.
Horšovský Týn
před 5 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Náplň práce : obsluha automatické montážní linie, zodpovědnost za optimální fungování montážní linie, analýza příčin problémů, které se vyskytnou při výrobním procesu, vytváření nápravných opatření a ověřování jejich účinnosti, spolupráce s kolegy na směně, vedoucím výroby na směně a projektovými manažery.

Práce v nepřetržitém provozu - 3 dny denní směna od 06-18 hod., 3 dny volno; 3 dny noční směna od 18-06 hod. Práce v čistém prostoru -

nošení overalu, pokrývka hlavy, rukavice, rouška.

Požadavky : zručnost, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti, uživatelská znalost práce na PC (MS Office). Výhodou je praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě.

Nabízíme : týden dovolené navíc, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou, příspěvek na zdraví, kulturu, prevenci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete Váš životopis na personální oddělení Bc. Markéta Knoppová, poslat email >

o volejte na tel. číslo kontaktovat telefonicky >

po-pá 7 : 30-15 : 30), případně osobně Horšovský Týn-sídlo zaměstnavatele - PO-PÁ - 7 : 30-15 : 30.

nahoru

Vydělejte si na pivko společně.

 • Doporučit kamarádovi
 • Poslat na email
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost