Investiční technik/technička
Autocentrum BARTH a.s.
Pardubice, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Autocentrum BARTH a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Hůrka 1798, Pardubice 12 (Pardubice), 53012
  • Přidáno : 16.11.2018
  • Technici elektronici přípravy a realizace investic, inženýringu :

    Místo výkonu práce : Hůrka 1798, Pardubice.

    Nástup možný IHNED dle dohody.

    Platové ohodnocení : 35 000 - 45 000 Kč

    U nás vás na pozici investičního technika očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 35 000 až 45 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

    Náplň práce :

    jednání s architekty a projektanty stavby i profesemi ve všech stupních projektové dokumentace

    konzultace, připomínky a návrhy technických řešení

    jednání s orgány státní správy - vyjádření k PD, povolení, kolaudace

    odpovědnost za výběrová řízení - generální dodávky, subdodávky, dodávky technologických celků

    odpovědnost za dodávky CI prvků, koordinace jejich souladu s projektem

    zpracování a projednání smlouvy o dílo s dodavateli

    organizace a účast na kontrolních dnech stavby po celou dobu výstavby

    odpovědnost za dodržování podmínek smlouvy a minimalizaci vícenákladů

    vyhledávání potenciálních úspor v technickém řešení

    přebírání kompletní dokumentace od stavby, profesí, technologických celků apod., revize, zkoušky

    zajišťování fotodokumentace

    vedení seznamu reklamací, vznikají-li již v průběhu stavby a odpovědnost za jejich odstraňování

    Požadavky :

    VŠ vzdělání stavební nebo technické

    případně SŠ vzdělání stavební s praxí

    znalost technických zařízení budov

    komunikativnost, důslednost, cílevědomost, samostatnost

    znalost MS Office, především MS Excel

    Nabízíme :

    zázemí stabilní společnosti

    čisté, nové a moderní pracovní prostředí

    nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení

    pracovní poměr na dobu neurčitou

    účast na firemních zahraničních cestách - např. Karibik, Mauricius, Reunion, Švýcarsko atd.

    zaměstnanecké výhody a benefity

    spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit

    přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě

    přístup k novým technologiím a technickému vybavení

    Zaměstnanecké výhody : benefity - příspěvek na obědy, sportovní aktivity, vstupenky na koncerty, hokej, dostihy ZDARMA...

    První kontakt e-mailem.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)