Developer of embedded SW
Thermo Fisher Scientific
Brno, Czech Republic
před 8 dny

Job DescriptionNpl prceHledme zkuenho vvoje embedded software pro mikrokontrolry a eventueln programovateln logick obvody.

Tato pozice zahrnuje spoluprci na pprav, plnovn a exekuci vvojovch projekt v oblasti embedded software, piem exekuce me zahrnovat samotn programovn, vytven specifikac, technick veden dalch programtor a eventueln spoluprci s tetmi stranami a to ve v prosted mezinrodn spolenosti.

Tento vvoj bude mt klovou technickou roli pi vvoji a drb embedded software sloitho vdeckho pstroje.Poadujeme :

Vysok kola se zamenm na elektroniku nebo softwrov inenrstv Vborn znalost a zkuenosti s programovnm mikrokontrolr v C / C++ Vborn znalost architektury, periferi a interface mikrokontrolr Dobrou orientaci v oblasti analogov, digitln a smen elektroniky Znalost zkladnch komunikanch interface pouvanch v elektronice Schopnost vst diskuzi, dlat sprvn rozhodnut a nst odpovdnost Velmi dobr komunikan schopnosti, schopnost vst a ovlivovat druh Anglitinu na pokroil rovni stn i psemn

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost