Technická podpora pro fotovoltaické systémy
Fronius International GmbH
Praha, Czech Republic
před 3 dny

Máme tři divize a jednu společnou vášeň : Posouvat hranice možného. Ať už se jedná o svařovací techniku, fotovoltaiku nebo o nabíjecí techniku akumulátorů, náš cíl je jasně definován : Být inovační jedničkou.

K posílení našeho týmu v Praze hledáme kandidáty na pozici

Vaše náplň práce :

poskytování technické podpory v oblasti fotovoltaických systémů v České a Slovenské republice

poradenství obchodním nebo servisním partnerům při konfigurování fotovoltaických systémů (volba typu a množství střídačů, dimenzování apod.)

technická a servisní podpora pro obchodní partnery a instalační firmy v případě zjištění závad u fotovoltaických zařízení

příprava technické dokumentace a školicích materiálů

prezentace o produktech a odborná školení pro obchodní partnery a instalační firmy

účast na výstavách a veletrzích v Čechách i v zahraničí

podpora obchodního zástupce při komunikaci se zákazníky a obchodními partnery

vedení skladu se solární elektronikou

Požadujeme :

SŠ vzdělání elektrotechnického směru / oprávnění dle 6 Vyhlášky č. 50 / 1978 Sb.

zkušenosti se servisem elektronických zařízení

znalost fotovoltaických systémů výhodou

orientace na zákazníka, velmi dobré komunikační schopnosti, proaktivita

znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni

aktivní řidičské oprávnění, ochota cestovat

Nabízíme :

mzdové ohodnocení odpovídající požadovaným znalostem a předchozím zkušenostem

pracovní uplatnění v zajímavém oboru

práce s technologicky vyspělými produkty úspěšné značky

perspektivní zaměstnání u stabilní zahraniční společnosti s celosvětovou působností

důkladné proškolení v oblasti produktů, technologií a interních procesů Fronius

pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, odměny a bonusy, další benefity

příležitost k dalšímu vzdělávání a osobnímu rozvoji

Chcete se stát součástí našeho týmu a vyjít vstříc úspěšné budoucnosti? Potom se těšíme na zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a fotografie.