Tečchnik/čka - konstruktér/ka - hydraulik/čka
PKS servis spol. s r.o.
Ostrava, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Mostárenská 1140 / 48, Vítkovice, 70300 Kontakt : telefonicky na 608713084 nebo e-mailem : ive ive-agentura.

cz Náplň práce : Na této technické pozici bude Vaším předním úkolem vypracování projektů technických systémů. Zpracovávání projektové dokumentace.

Konstrukční řešení zařízení a výrobků a navrhování nových modelů, vzorů, typů a výkresů nových výrobků. Vypracování projektových podkladů k jednodušším částem technologických zařízení.

Vypracování konstrukčních řešení výrobků podle základních technických podmínek, parametrů a instrukcí. Naše nabídka je adresována kandidátům s prokazatelnými zkušenostmi v konstrukci a technickém servisu klientovi.

Dále požadujeme technické vzdělání, výhodou je praxe v oblasti hydrauliky, řidičský průkaz sk.B.

Dobrá znalost AUTOCAD a SolidWorks je další podmínkou. Technické myšlení, vysoké nasazení a samostatnost jsou předpokladem úspěchu na této pozici.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost