ASISTENT/ASISTENTKA KVALITY - ZAMĚŘENÍ NA METROLOGII
Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o.
Frýdek-Místek, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

A16 z : 13 / 4 / 2022 a : 15 / 6 / 2022Náplň práce : - Správa řízené dokumentace- Nákup, evidence, řízení oprav a kalibrace měřidel- Plánování a řízení metrologie- 3D měření a plánování- MSA analýzaPožadujeme : - Min.

středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou - Praxi v oblasti kvality- Středně pokročilou znalost AJ- Znalosti MS Office.

Výhodou : - Zkušenosti s normou IATF 16949- Znalost měřících metod a postupů- Schopnost učit se novým věcem- Týmového ducha, proaktivní přístup k řešení úkolů a jejich efektivní zpracovávání.

Nabízíme : - Náborový příspěvek 10 000 Kč, 13. mzda vyplácená 1 / 2 v létě, 1 / 2 v zimě, stravenky v hodnotě 130 Kč, stabilizační bonus, dojezdový bonus, bonus na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní / životní pojištění, teambuildingové aktivity, vánoční dárky atd.Kontakt emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost