Číšník / servírka
Hotel Helios s.r.o.
Lipová-lázně
před 2 dny
source : Hitprace

První kontakt písemný : - zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV) na e-mail : vejberova heliosjeseniky.czPRACOVNÍ DOBA : - turnusy - krátký / dlouhý týden - v rozmezí 09 : 00 - 21 : 00 / 22 : 00 hodMÍSTO VÝKONU PRÁCE : - Wellness a kongres resort Helios, Lipová lázněZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE : - vyučení v oboru číšník / servírka - vhodné i pro absolventy- NEBO bez vyučení v oboru s praxí min.

1 rok- znalost cizích jazyků angličtina / němčina výhodou- zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost, loajalita, flexibilita- týmový duch- příjemné a slušné vystupování, profesionalitaPRACOVNÍ NÁPLŇ : - příprava provozu, otevření, přijímání a usazování hostů- příjem objednávek a obsluha hostů- stálá komunikace s hosty - servírování pokrmů a nápojů- vedení poklady - účtování tržeb hostům- organizace a zajištění plynulého chodu restaurace, úklid- příprava a pomoc při pořádání akcíZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ : - mzda od 18.

000, Kč- stabilní, celoroční práci- firemní benefity (strava, pracovní oblečení, wellness...)- plný pracovní úvazek- prac.

poměr na dobu neurčitou- po dohodě možnost zaměstnaneckého ubytování mezi směnami- zázemí stabilní společnosti- po zapracování možnost zvýšení mzdy v závislosti na výkonu práce- nástup na pozici ihned nebo po dohodě

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost