Konstruktér/ka
PANAV, a.s.
Senice na Hané, Czech Republic
před 16 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště : Nádražní č.p. 212, Senice na Hané. Termín nástupu je možný také dle dohody! Vhodné i pro OZZ.První kontakt POUZE telefonicky : 585 808 625 v době 07 : 00 - 14 : 00 hod, emailem : helena.

skobrtalova panav.cz nebo osobně na adrese pracoviště v pracovní dny v době 7 : 00 - 14 : 00.NÁPLŇ PRÁCE : - konstrukční práce ve 2D a 3D- návrhy konstrukčních řešení elektrických a vzduchových instalací přívěsů a návěsů- využití zkušeností z výroby a provozu ke zlepšení výrobkůPOŽADUJEME : - VŠ / SŠ technického směru- technické znalosti podmínkou- znalost elektrických a vzduchových instalací podmínkou- praxi na pracovní pozici konstruktér podmínkou- znalost 2D a 3D konstrukčního software podmínkou- kreativní myšlení- aktivní přístup- odpovědnost a systematičnostNABÍZÍME : - 5 týdnů dovolené- závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele - denní výběr z 4 hlavních jídel- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání- po půl roce v pracovním poměru měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,- Kč

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost