Úřednice/úředník na úseku investic odboru majetkového
Kraj Vysočina
Jihlava, CZ
před 11 hodinami
source : Easy-prace.cz

Požadujeme : o střední vzdělání s maturitní zkouškouo vzdělání ve stavebním oboruo nejméně 3 roky praxe z oblasti investorsko-inženýrské přípravy a řízení staveb nebo vedení staveb v oblasti pozemního stavitelstvío orientaci v procesech přípravy a realizace investiční výstavby, znalost obecně závazných předpisů z oblasti stavebního právao schopnost logického, analytického a tvůrčího myšlenío samostatné uvažování a organizační schopnostio komunikativnost a dobrou schopnost vyjednávánío vysoké pracovní nasazení, odpovědný přístup k plnění úkolůo dobrou uživatelskou znalost běžného kancelářského softwareo řidičské oprávnění skupiny "B", schopnost a ochotu řídit služební motorové vozidlo při výkonu svěřených pracovních činnostíVýhodou : o vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo bakalářském studijním programuo orientace v problematice BIM (Building Information Modeling)Nabízíme : o perspektivní pozicio zázemí stabilní organizaceo pracovní poměr na dobu neurčitouo zahájení pracovního poměru po ukončení výběrového řízenío plný pracovní úvazeko 11.

platovou třídu1), platové podmínky dle nařízení vládyč. 341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisůo odpovídající finanční ohodnocení, možnost nadtarifních a mimořádných složek platu2)o trvalou podporu profesního a osobního růstu, podporu k zapracovánío vstřícné pracovní podmínky a pestrý benefitní program (příspěvek na : stravování, dopravu, penzijní připojištění a sportovní, kulturní a vzdělávací aktivitu dle vlastního výběru)Reagovat na tuto volnou pracovní pozici můžete nejdéle do 15.

8. 2020 do 12.00 hod. Bližší informace najdete na použijte odpovědní formulářPrvní kontakt telefonicky : Po - Pá 7 - 15 hodin, e-mailem nebo osobně : sídlo Krajského úřadu Kraje Vysočina, Žižkova 57, Jihlava, budova B, místnost B - 2.21, Po - Pá 7 - 15 hodin.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost