Odborní prodejci nábytku- nástupní mzda 26 500 CZK
Sconto Nábytek, s.r.o.
Praha
před 4 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Praha - Černý Most / Stodůlkykontakt : Bc. Zdeněk Jásek, e-mail : kariera sconto.czZaměs. na dobu určitou : nástup + 1 rok Jste komunikativní?

Milujete prodej a cítíte se dobře při kontaktu s lidmi? Chcete, aby výše Vašeho výdělku ležela ve Vašich rukách? Chcete mít hodně peněz?

Pak jste vhodným kandidátem na pozici Odborný prodejce nábytku - nástupní mzda 26.500,- Kč (Praha 5 - Stodůlky) Co bude náplní Vaší práce?

Prodej nábytku na ploše obchodního domu Odborné poradenství k prodávaným produktůmNabídka a prodej doplňkových služeb (např.

dopravy, montáže, či splátkového prodeje)Dodržování prezentačních standardů společnosti a pořádku na oddělení Co Vám rádi nabídneme?

Nástupní mzdu s příplatky ve výši 26 500 Kč (průměrná mzda po zapracování 32 000 Kč, strop výdělku neomezený)Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnůProvizní systém odměňování po zapracování (není strop výdělku)StravenkySmlouvu na dobu neurčitouAtraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídkyVěcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročíchNástupní školení prodejních dovednostíZvyšování kvalifikace formou odborných školeníPraxi v rostoucí nadnárodní společnosti Co od Vás očekáváme?

Pozitivní vztah k obchodu a prodejiOrientaci na výsledkyDobré komunikační dovednostiOchotu pracovat během dvou víkendů v měsíciPraxi v maloobchodě a znalost sortimentu (výhodou, ne podmínkou) Zkuste šanci u nás a budete mile překvapeni! Zaměstnanecké výhody4) : Stravenky a další příspěvky, dovolená navíc, odměny a dárky při životních výročích, slevy na nákupy zboží

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost