Noční směny brigádně v McDonald's! Mzda 117 -137 Kč/h
McDonald's
Most, CZ
před 3 dny
source : Welcome to the Jungle

Koho hledáme?Pro restauraci McDonald's, Velebudická 3271 / 26, Most (u Kahanu) přijmeme zaměstnance na NOČNÍ směny.Náplní práce je čištění a údržba strojů - prioritně fritézy a grily + kompletní úklid restaurace. PO-NE ->

cca 5x, 8 hodin / směna, 0,5h na přestávku). Pracovní doba : 22 : 00 - 6 : 30 hodin.Nástup na DPP. Po vyčerpání počtu hodin na DPP (cca 2 měsíce), přechod na DPČ >

jedná se o DLOUHODOBOU spolupráci (1 rok a více). Co nabízíme?- nástupní mzdu 117 Kč / h na brigádu- v případě odpracování 60h / měsíc - navýšení o 10 Kč / h (výkonnostní prémie) - v případě odpracování 90h / měsíc - navýšení o 20 Kč / h (výkonnostní prémie) - příplatek 25% za noční směny- příplatek 25% za práci ve svátek- neformální atmosféru a zábavu na pracovišti- sleva na stravování- Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy nejen ve všech McDonald s , ale i u našich partnerů- dobrou dopravní dostupnost Co očekáváme?

 • spolehlivost- schopnost pracovat v noci (směny 22 : 00 - 6 : 30)- chuť učit se novým věcem- smysl pro týmovou práci- zodpovědný přístup- dobrou náladu- odvahu vše potřebné vás naučíme : -) Co je třeba udělat?
 • Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, stačí kliknout na tlačítko : ODPOVĚDĚT a přiložit svůj životopis v českém jazyce.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost