Projektový manažer - výstavba poboček
PARTNER 4 JOB s.r.o.
Praha, CZ
před 3 dny

Náplň práce :

  • Vyhledávání vhodných lokalit pro výstavbu nových poboček
  • Rekonstrukce stávajících
  • Jednání s příslušnými úřady, architekty
  • Koordinace stavby
  • Výběrová řízení na poskytovatele služeb
  • Požadavky :

  • VŠ / SŠ vzdělání (ideálně stavební zaměření)
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Technická zdatnost
  • Nabídka :

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Služební automobil i pro soukromé užívání
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zaměstnanecké benefity 25 dní dovolené, 2 dny sick days, multisport karta, penzijní připojištění, systém cafeterie a mnoho dalších .
  • Nástup dle dohody / ihned
  • Požádat