Asistent/ka prodeje Tescoma Plzeň
ERGOTEP, družstvo invalidů
Plzeň
před 6 dny
source : JenPráce.cz

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu v Plzni. Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb do kuchyně s originálním designem.

Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství vychytávek do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • obsluha zákazníků a pokladny
  • odborné poradenství při prodeji
  • nabídka zboží zákazníkům
  • doplňování a údržba čistého prostředí prodejny
  • Co od vás očekáváme?

  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost
  • min. stupeň vzdělání vyučení bez maturity
  • trestní bezúhonnost
  • výhodou uživatelská znalost práce na počítači
  • Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • práci na zkrácený úvazek
  • atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • čisté pracovní prostředí
  • Jak nás kontaktovat?

  • případě vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6 : 00 do 14 : 30 hod., Bc. Lenka Nováková, tel. zobrazit tel. číslo nebo posílejte své životopisy na e-mail : e-mail přes odpovědní formulář
  • Doplňující informace

    Název pozice : pracovník obchodu

    Zaměstnavatel : ERGOTEP, družstvo invalidů

    Oblast výkonu práce : Plzeň (místo pracoviště Prodejní centrum Tescoma, OC Olympia, Písecká 972 / 1, Černice, 326 00 Plzeň 26)

    Nejnižší požadované vzdělání : střední odborné s výučním listem

    Typ smluvního vztahu : pracovní smlouva

    Pracovní úvazek : zkrácený