Soudní zapisovatelka - opatrovnické oddělení
Okresní soud Praha - východ
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

KONTAKT : Klusáčková Petra Bc., tel. : 221 729 382, e-mail : pklusackova osoud.phav.justice.czpracovní pozice zapisovatel / ka pro opatrovnické oddělení : Náplň práce : - přepisování protokolů- vedení spisové agendy- zajišťování přípravy a průběhu soudního jednání- vyhotovování rozhodnutí a vyřizování po rozsudkové agendy a provádění úkonů v rejstřících- další administrativní činnosti týkající se dané pozicePožadujeme : - středoškolské vzdělání s maturitou- trestní bezúhonnost - práce na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou- dobrá znalost práce na PC podmínkou (každodenní práce v interním programu a MS Office - Word, Outlook)- psaní všemi 10ti - dobrá znalost českého jazyka- spolehlivost, pečlivost, zodpovědnostNabízíme : - stravenky v hodnotě 110,- Kč, 25 dnů dovolené, indispoziční volno, vzdělávání v rámci justiční akademie a další benefity, pružnou pracovní dobu, pozice je vhodná i pro absolventy- Platové zařazení v 7 PT podle dosaženého vzdělání a praxe dle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb..Doplňující informace : - po zapracování možnost dalšího kariérního růstu, plný i částečný pracovní úvazek - jedná se o pracovní poměr na dobu určitouZMA.

VÝHODY : Stravenky, dovolená 25 dní, 6 dní in.volna, vzdělávání v oboru, osobní ohodnocení, zvláštní příplatek, odměny - závislé na výkonu práce.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost