Specialista podpory klientů - až 100% Home Office
Generali Česká pojišťovna
Brno, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Rád / a komunikujete, nabízíte řešení a pomáháte druhým? Jste rád / a v příjemném kolektivu lidí?Jestli ano, tak neváhejte a nastartujte svoji kariéru právě u nás!### O čem to všechno bude?

 • Stanete se specialistou v oboru penzijního připojištění, získané zkušenosti uplatníte nejen v individuální péči o klienta nebo v následné kariéře, ale především v osobním životě.
 • naší práci vzájemně kombinujeme telefonní komunikaci a administrativu spojenou s přáním klienta.* Věříme každému, že k práci přistupuje zodpovědně a s dobrými úmysly.
 • Naše společné začátky : * Školením Vás provedou zkušení lektoři, kteří Vás zasvětí do života v pojišťovně.* Co se naučíte, to si vyzkoušíte za podpory kolegů.

 • Poznáte partu skvělých lidí, každý jsme originál, a proto se vzájemně doplňujeme.### Jste naším člověkem, pokud : * Máte SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou.
 • Jste pečlivý / á, baví Vás komunikace, trpělivý / á.* Umíte pracovat na detailech a máte výbornou znalost Čj.* Nejsou Vám cizí vlastnosti jako odpovědnost a samostatnost.
 • Hravě zvládáte práci na PC (kancelářský balíček MS Office).### Když si plácneme, můžete se těšit na : * 30 dní volna (5 týdnu dovolené a navíc další 5 dnů pro nenadále situace, jako nemoc atd.
 • Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, slevy na naše produkty.* Po školení a praxi (cca 1 měsíc) možnost práce převážně z domova.

 • Slevy u obchodních partnerů, stravenkový paušál, společné akce (sportovní den, vánoční večírek ).* Karta Multisport, Cafeterie v hodnotě 12 000 Kč / rok, vzdělávání a mnoho dalšího.
 • Doplňující informace : * Místo výkonu práce : Třída Míru 2647, Pardubice (případně Purkyňova 2845 / 101, Brno, Královo Pole) nebo Vaše bydliště* Nástup : 1.

  3. 2022* Pracovní doba : 8,5 hodiny s půlhodinovou pauzou na oběd - provozní doba v pracovních dnech je mezi 7 : 00 a 18 : 00 hod.

  Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost