PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/-KA
DEPRAG CZ a.s.
Jičín, Lázně Bělohrad
před 3 dny
source : Hitprace

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ / -KA - pracoviště Lázně Bělohrad.V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail : l.hatlova deprag.cz, případně zanechte na vrátnici nebo volejte od 6.

00-14-00 hod na tel. : 493771557 L.Hátlová.Požadujeme vyučení v oboru, odbornou způsobilost dle vyhlášky 50 / 1978 Sb., praxe podmínkou, pečlivost, manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu.

Jedná se o běžné opravy strojů a zařízení budov, spolupráce s mechanickou údržbou, realizace drobných instalací.Nabízíme podnikové stravování -

oběd na 16,- Kč, stravenky, dovolená navíc - 5 týdnů, 2 dny sick days, penzijní připojištění, masáže, roční bonus, placené jazykové a odborné vzdělávání, ordinace závodního lékaře, pracovní doba 37,5 hod / týden, služební byt 3+1, 2+1, příp. ubytovna.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost