TECHNICAL SUPPORT SPECIALIST
AC Jobs
Brno
před 23 hodinami

Máte zájem dlouhodobě pracovat v zahraničí, kde byste mohli využívat a zdokonalovat svoje jazykové schopnosti a čekáte na jedinečnou příležitosti?

Rádi byste ve svém oboru načerpali další velmi cenné a zajímavé zkušenosti? Pak je toto přesně ta šance, kteoru hledáte! Mezinárodní technologický leader hledá kolegu na pozici : TECHNICAL SUPPORT SPECIALIST -

Pracovní náplň

  • Interní a externí školení nových produktů
  • Odborná technická podpora u zákazníků
  • Implementace nových technologií a produktů u zákazníků
  • Tvorba a správa technické dokumentace
  • Návštěva a péče o zákazníky
  • Co požadujeme?

  • VŠ elektroinženýrství, mechatronika, automatizace, robotika nebo strojní inženýrství
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost programování výhodou
  • Komunikativní a reprezentativní přístup
  • Ochotu se dlouhodobě relokovat a pracovat v zahraničí
  • Co nabízíme?

  • Jedinečná příložitost práce u vyhlášené zahraničné společnosti
  • Využití a rozvoj anglického jazyka v technické oblasti
  • Možnost cestování a získání cenné zahraniční praxe
  • Kvartální finanční bonusy z výkonu společnosti
  • Půlroční finanční bonusy dle osobního výkonu
  • Zajímavé finanční ohodnocení a prémie na konci roku
  • Zajímavou a pestrou pracovní náplň
  • Požádat