Zámečníci strojů
TEDOM a.s.
Výčapy, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Rádi pracujete se železem? Baví vás svařování, ale nemáte svářečské zkoušky? Rádi spojujete práci v zázemí firmy i v terénu?

Pak se přidejte k nám. Do našeho týmu hledáme šikovného zámečníka, svářeče.Co bude vaší náplní práce?? Montáž potrubí a potrubních dílů, armatur a čerpadel k nově instalovaným jednotkám?

Výroba ocelových konstrukcí, konzol a zařízení pro uložení potrubí? Zajištění a dovoz materiálu na stavbu? Výjezdy na místo instalace kogeneračních jednotek na 4 dny v týdnu v rámci ČRCo k této pozici budete potřebovat?

 • Střední oborné učiliště nejlépe ve strojírenském oboru (zámečník, svářeč, opravář, instalatér)? Manuální zručnost a ochotu cestovat?
 • Řidičský průkaz sk. B? Samostatnost, zodpovědnostCo u vás oceníme?? Praxi v oboru? Oprávnění pro montáž a opravy vyhrazených plynových zařízení?

  Chuť pracovat a pozitivní přístup k prováděným úkolůmCo vám za to můžeme nabídnout?Náborový příspěvek 15.000, Kč. Flexibilní pracovní dobu a pestrou náplň práce, při které můžete ukázat své svářečské dovednosti a technické znalosti.

  Aby se vám dobře cestovalo, dostanete od nás služební vůz. Pozveme vás na odborné vzdělávání. Využít můžete také zvýhodněné služby našeho mobilního operátora a zvýhodněné ceny služeb a produktů u našich smluvních partnerů.

  Tři dny zdravotního volna a příspěvek na stravování je u nás samozřejmostí. A navíc za odpracovaný měsíc bez absence obdržíte 500 Kč k vaší výplatě.

  Kdy a kde se k nám můžete přidat?? Přidat se k nám můžete ihned, případně se můžeme na termínu nástupu dohodnout? Místo výkonu práce Česká republikaPokud vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj stručný životopis na emailovou adresu zamestnani tedom.

  com. Případně nás kontaktujte na telefonním čísle 953 311 003.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost