LÉKAŘ / LÉKAŘKA ENDOSKOPICKÉHO CENTRA (i absolvent / absolventka)
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Náchod, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Zaměstnavatel nabízí : akreditované pracoviště II.

 • typu s možností získání veškerých funkčních licencí pro obor gastroenterologie; nástupní mzdu lékaře bez praxe od 39.090,- Kč;
 • nástupní mzdu lékaře po základním kmeni od 42.560,- Kč; nástupní mzdu lékaře se specializací od 51.560,- Kč; stabilizační odměnu až 60.

  000,- Kč při setrvání v pracovním poměru minimálně 18 měsíců při úvazku 1,0 (veškeré platové podmínky vč. výše stabilizační odměny budou upřesněny při osobním pohovoru).

 • Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity, pomoc se zajištěním ubytování, odměna za získaní nového zaměstnance;
 • příspěvek na ubytování (pro nově přijímané zaměstnance s trvalým bydlištěm mimo Královéhradecký kraj) na dobu 24 měsíců ve výši 3.

 • 500,- Kč měsíčně; úhrada členského příspěvku České lékařské komoře při úvazku 0,5; zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny;
 • dotovaná strava v jídelně v areálu nemocnice; možnost využití nemocniční knihovny; příspěvek na penzijní a životní pojištění až 7.

  200,- Kč ročně. Kontakt - MUDr. Papík Zdeněk Ph.D. - primář, tel. : 731 834 309, e-mail : papik.zdenek nemocnicenachod.cz cz (pro zaslání životopisu).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost