VĚDECKÝ PRACOVNÍK - ING.,Ph.D. - ÚSTAV ZNALECTVÍ A OCEŇOVÁNÍ
Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
České Budějovice, Česká republika
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Okružní 517 / 10, České Budějovice 1 (České Budějovice), 37001
  • Přidáno : 6.11.2018
  • Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách :

    Specializace : Finance podniku, Oceňování podniku, Statistika, umělá inteligence - neuronové sítě

    Požadavky kvalifikace :

    Vsokoškolské vzdělání 2. stupně (Ing.) - podmínkou studium Ph.D.

    Aktivní znalost anglického jazyka

    Občanská a morální bezúhonnost

    Samostatnost, flexibilita, inovativní přístup k řešení problémů, schopnost týmové práce

    Znalost práce se SW Statistica / Mathematice velkou výhodou

    Mzda dle odpovídajícího tarifu, po zapracování odpovídající osobní ohodnocení

    Termín nástupu : dle dohody

    Náplň práce :

    Příprava a řešení výzkumných projektů.

    Zapojení do projektů, spolupráce s praxí.

    Publikační činnost - publikování výstupů výzkumu v tuzemských, zahraničních vědeckých časopisech a sbornících.

    Účast na konferencích.

    Nabízíme : 6 týdnů dovolené, Možnost profesního růstu, Práce v příjemném kolektivu, Dotované stravování, Adekvátní platové ohodnocení, Flexi passy / Příspěvek na penzijní připojištění

    Mateřská škola,Možnost výjezdů v rámci programu Eramus +

    Přihláška do výběrového řízení (http : / / www.vstecb.cz / volna-pracovni-mista-1253-htm / )

    Strukturovaný profesní životopis

    Ověřené kopie dokladů o absolvování vysoké školy, resp. dokladů o dosažených hodnostech a titulech,

    Výpis z rejstříků trestů (ne starší 3 měsíců),

    Přehled dosavadní pedagogické praxe a praxe v oboru

    Přehled publikační, prezentační a vědecko-výzkumné činnosti

    Místo pracoviště : Okružní 517 / 10, 370 01 České Budějovic, Nemanická 436 / 7, 370 01 České Budějovice

    Pracovní smlouva na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení

    Termín pro podání přihlášky : 30.11.2018

    Kontaktní osoba : Valéria Kaiserová, tel. 387 842 102, email : kaiserova mail.vstecb.cz

    Adresa : VŠTE v Českých Budějovicích, Okružní 517 / 10, 37001 České Budějovice, Česká republika

    Vyžadované vzdělání : Doktorské (vědecká výchova)

    Hrubá mzda : 22 500 45 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis