KONSTRUKTÉR S AJ/NJ
AC Jobs
Karviná
před 8 dny

Jste detailista, který se rád podílí na vytváření něčeho nového? Hledáte uplatnění v oblasti konstrukce, kde byste mohli využít svůj potenciál a oprášit svou znalost jazyků?

tom případě hledáme právě Vás! Výrobní společnost orientující se na oblast elektroniky hledá novou tvář na pozici KONSTRUKTÉR S AJ / NJ

Pracovní náplň

  • Návrhy designů a konstrukce nových výrobků
  • Vývoj drobných dílů
  • Spolupráce s elektrotechnickým oddělením na vývoji nových výrobků
  • Vypracovávání technické dokumentace
  • Spolupráce při řešení možných problémů
  • Co požadujeme?

  • Znalost CAD SolidWorks (nebo CATIA, Pro / Engineer)
  • Znalost technické dokumentace (2D i 3D)
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zodpovědnost, smysl pro týmovou spolupráci
  • Co nabízíme?

  • Možnost získání praxe pro absolventy
  • Až 5 dní dovolené navíc
  • Příjemné každoroční finanční prémie
  • Firemní jazykové kurzy
  • Možnost profesního růstu
  • Požádat