Room master - obsluha únikové hry
Jiří Korecký
Praha
před 3 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Nabízíme dlouhodobou brigádu na pozici Room master do pobočky na Praze 4.

Pozice obnáší přípravu hry, jednání se zákazníky, jejich sledování během hry, poskytování nápověd a následné vyfocení skupiny po hře.

Vytíženost je cca 7-9 směn za měsíc. Směny jsou dle rezervací, tj. na místě je pracovník pouze, pokud je rezervovaný termín.

Ve všední den začíná směna nejdříve v 15 : 00, o víkendu pak jsou celý den. Doporučujeme prostudovat naše webové stránky, tj.

společnosti Escapemaster, a to především z důvodu zaměření her a online rezervačního systému, kde je možnost vidět jednolivé možné termíny, které si mohou zákazníci rezervovat.

případě zájmu prosíme o zaslání životopisu nebo alespoň stručného popisu o Vás.

Požadujeme

Požadujeme, flexibilitu, milé, laskavé a vstřícné jednání se zákazníky, spolehlivost, pečlivost, dochvilnost, komunikativnost a základní znalost anglického jazyka.

Nabízíme

Odměna činí 200 Kč čistého za každou obslouženou skupinu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost