MÁTE RÁDI LEGO, POJĎTE TVOŘIT S NÁMI – operátor/operátorka výroby!
Manuvia FairJob s.r.o.
Kladno
před 1 dnem
source : Hitprace

Společnost LEGO je jedním z předních světových výrobců herních kostek, které vykouzlí úsměv na tváři každému dítěti. A Vy máte možnost stát se toho součástí.

Náplň práce

  • kompletace prvků LEGO
  • balení a potisk stavebnic
  • směny v 12 ti hodinovém provozu
  • místo výkonu práce : Kladno
  • nástup možný ihned
  • Nabízíme

  • stabilní zázemí a dlouhodobá spolupráce (možnost HPP nebo DPČ)
  • odpovídající měsíční mzdové ohodnocení včetně bonusů až 28 357 Kč
  • možnost týdenních záloh 1 000 Kč
  • možnost práce přesčas
  • dotované stravování v závodní jídelně (cena jídla od 14 Kč)
  • zajištěna svozová doprava + možnost ubytování
  • Požadujeme

  • manuální zručnost
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • Kontaktujte nás

    Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Své životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 774 000 641 nebo na bezplatné lince 800 600 200.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.