Pracovník/pracovnice servisu - péče o vozy
Autocentrum BARTH a.s.
Pardubice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Koho hledáme : Hledáme nového kolegu, který nám pomůže s péčí o vozy našich zákazníků.Náplň práce : - mytí exteriérů a čištění interiérů osobních vozů vč.

tepování- péče o vozy po opravě- péče o nové vozy před předáním zákazníkoviPožadavky : - preciznost, aktivní a pozitivní přístup k práci- samostatnost, spolehlivost- časová flexibilita- dobrý zdravotní stavNabízíme : - zajímavá pracovní příležitost ve stabilní a prosperující společnosti- motivující ohodnocení v závislosti na odvedené práci- zaměstnanecké výhody a benefity (vlastní jídelna, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy a další výhody)- řadu společných akcí, vstupenek a aktivit- přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě- pracovní poměr na dobu neurčitouPrvní kontakt emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost