strojírenský technolog ve slévárně přesného lití
MESIT machinery, a.s.
Uherské Hradiště, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

SŠ nebo VŠ vzdělání tech. směru - slévárenské vzdělání výhodou, znalost norem slévárenské technologie výhodou, znalost čtení výkres.

dokumentace, aktivní přístup, spolupráce v týmu, zaměření na kvalitu, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita, znalost oblasti štíhlé výroby výhodou, chuť se neustále zlepšovat a učit novým věcem, znalost PC (e-mail, MS Office), komunikativní znalost AJ, praxe na obdobné pozici výhodou, ŘP "B", tvorba návodek operací ve výrobě slévárny přesného lití, optimalizace technolog.

postupů a prac. předpisů, zajišťování technolog. změn ve výrobním procesu vedoucích k trvalému zlepšování procesů ve výrobě, kalkulace nákladů výroby odlitků, administrace projektů nultých sérií, zpracování analýz a informací o stavu technolog.

procesu, definování nápravných a preventivních opatření, obsluha simulačního SW MAGMA - možnost zaškolení, administrace změnového řízení, zaměstnání v dlouhodobě prosperující společnosti skupiny OMNIPOL, finanční ohodnocení respektující schopnosti a dovednosti, odborný rozvoj a vzdělávání, možnost profesního růstu, špičkové technické zázemí a příjemné pracovní prostředí, možnost stravování přímo v areálu s příspěvkem zaměstnavatele, věrnostní odměny, 5 týdnů dovolené, mimořádné odměny, zvýhodněný mobilní tarif, slevy na nákup a servis vozidel, prac.

poměr na 1 rok s možností prodloužení, kontakt telefonicky nebo e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost