Referent/ka oddělení Hospodaření s majetkem v účetnictví odboru Hospodaření s majetkem státu
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Praha-Záběhlice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : PrahaPrvotní kontakt : Písemné nabídky se strukturovaným životopisem, podrobným popisem praxe a motivačním dopisem zasílejte do 6.

března 2020 na e-mail : použijte odpovědní formulářpředmět e-mailu : ref. HMÚ nebo na adresu : Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkovýchÚzemní pracoviště Střední ČechyRůžena SakařováRašínovo nábřeží 390 / použijte odpovědní formulář Praha 2požadavky na uchazeče : vyšší odborné vzdělání, popř.

střední vzdělání s maturitní zkouškou, ekonomického nebo stavebního směru výhodouzkušenosti se správou majetku a praktická znalost zákona č.

219 / 2000 Sb. výhodousamostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivostznalost práce s PC (MS Office)státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostorutrestní bezúhonnostsplnění podmínek ustanovení 17 odst.

2 a odst. 3 zákona č. 201 / 2002 Sb.charakteristika pracovního místa : komplexní zajišťování majetkové správy (nabývání, pronájmu, zastavování, prodeje jiných forem dispozice) a metodické usměrňování majetkové správy na nižších organizačních složkáchPlatové zařazení podle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb.Předpokládaný nástup : dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení příjmu přihlášek, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

Upozornění : Úřad si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí.

Úřad si dále vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů nebo prodloužit termín výběrového řízení.Zaměstnanecké výhody : Indispoziční volno, pružná pracovní doba, 25 dnů dovolené, stravenky, rekreační zařízení

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost