Učitel/ka - 1.stupeň
Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14
Přerov
před 1 dnem
source : Hitprace

Požadavky : Odborná kvalifikace v souladu se zákonem č. 563 / 2004Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění. Uvítáme pedagoga s chutí do práce a zapojením do dalších projektů.

Nabízíme : příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaných odborných učebnách a v rozvíjející se škole, která nese titul Zelená škola.

Benefity - masáže, permanentky na plavecký areál, kulturní akce, Erasmus Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Aleny Bendové : - zasláním životopisu (CV) a dokladu o získané kvalifikaci na email : info zsjakprerov.

cz, - telefonicky na čísle 581 211 739;- osobně na adrese : Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická č.

p. 425 / 14; Přerov II-Předmostí; 751 24 Přerov 4

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost