Operátor/operátorka call centra telemarketingových služeb
FEE Transport s.r.o.
Olomouc, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Krapkova č.p. 1159 / 3, Olomouc.První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.Máte zkušenosti s prací v Call centru, umíte to, baví Vás to, ale nelíbí se Vám ohodnocení a práce o víkendech?

Nabídka je i pro uchazeče, kteří jsou bez předchozích zkušeností. Očekáváme : Skvělý hlasový projev, nadšení pro obchod, pozitivní přístup a ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme : Zaškolení, skvělý kolektiv, 15 firemních benefitů, pracovní dobu pouze ve všední dny a možnost kariérního růstu.

Benefity : 13. plat, 14. plat, stravenky, věrnostní dovolená, finanční příplatek na dovolenou, akce, organizujeme zdarma zájezd na vinobraní, motokáry, paintball, lodě, Vánoční večírek a další.

Dáváme zdarma ovoce pro celou pobočku, na celý týden. Každý odpracovaný rok 1-5 navyšujeme základ mzdy. Individuální měsíční prémie ke mzdě.

Týmové měsíční prémie ke mzdě. Vzdělání a profesní rozvoj. Dárek ke svatbě / narození miminka. Individuální motivační příspěvky.

Nadstandardní pracovní prostředí. Firemní ručně dělané hodinky.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost