Samostatný vývojový pracovník - zkoušky
MOTORPAL, a.s.
Jihlava, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce Humpolecká 5, Jihlava.Charakteristika pozice : · provádění zkoušek a optimalizace vstřikovacího zařízení na zkušebně motorů (brzdě), vč.

analýzy emisí· vývojové práce na konkrétním úkolu· provádění zkoušek a měření funkčních vzorků· řízení a vyhodnocování zkoušek, koordinace výroby, projektové řízení vývojových úkolů· technické jednání se zákazníky i dodavateliPožadujeme : · VŠ vzdělání, strojní zaměření (ideálně se zaměřením na spalovací motory) možno i absolvent· praxe v automobilovém průmyslu ve vývoji, zkouškách - výhodou· znalost práce s PC Windows, MS Office (Word, Excel, Power Point) - výhodou· znalost AJ komunikativní úroveň - výhodou· zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu, ochota učit se, loajalita, ochota cestovat· ŘP sk. B - výhodou

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost