Projektant strojní
Tractebel Engineering a.s.
Ústí nad Labem
před 1 minutou
source : Hitprace

Místo výkonu práce : U Panského dvora č.p. 986 / 3, Klíše, Ústí nad Labem.Požadujeme : VŠ strojní, uživatelské znalosti PC, MS Office, AutoCAD, znalost angličtiny, komunikační schopnosti -

spolupráce s profesemi technolog, stavař, elektro, měření.Výhodou nikoli však podmínkou je odborná praxe a zkušenosti s tvorbou strojní projektové dokumentace -

specifikace strojů a zařízení, dispozičního řešení. V případě absolventa práce pod vedením zkušených pracovníků, znalost češtiny v případě cizinců podmínkou.

Nabízíme : mzdu 28 000 - 35 000,- Kč.,5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, placené přesčasy, možnost práce i v zahraničí, po 1 roce je možná změna prac.

poměru na dobu neurčitou, možnost odborného růstu.Kontakt : e-mailem zaslat životopis.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost