Účetní v rozvíjející se společnosti
WE|DO CZ s.r.o.
Líbeznice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme česká společnost WE DO CZ s.r.o., působíme v oboru logistiky a naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku.

Pro rozšíření našeho týmu hledáme výkonného, samostatného a pečlivého člověka na pozici : Účetní Vyznáte se nejen v účtování dokladů?

Jste pečlivý a precizní? Pokud ano, zašlete svůj životopis! Co budete mít na starosti? Pořizování přijatých a vydaných faktur a jejich následné zadávání do systému Účtování dokladů (interní, pohledávky, závazky, pojištění) Proúčtování mezd Kontrola oprávněnosti fakturace Vystavování dobropisů Sledování salda závazků 321 a pohledávek 311 Zpracování státních výkazů Kooperace na přípravě podkladů pro audit a banky Zpracování statických výkazů Natahování bank.

výpisů do účetního systému Rozúčtování bankovních výpisů, pokladen a případná jejich kontrola Co bude výsledkem vaší práce?

Řádně vedené faktury a účetnictví společnosti Zpracované přijaté faktury a správně vložené do systému Kompletně vyřízené opravy vydaných faktur A co Vám určitě nesmí chybět : Znalosti na úrovni Střední školy Úspěšnou praxi na stejné pozici Vyznat se ve zpracování státních výkazů Zvládnout zpracovat nejen daně, ale také podklady pro audit Poradit si s přijatými, vydanými faktury a účtování dokladů Vědět si rady s bankovním výpisem, pokladnou a proúčtování mezd Uživatelská znalost Microsoft Excel Dobré výsledky ve Vašich dosavadních aktivitách Pečlivost, iniciativa a samostatnost Výhodou : Znalost práce v účetním programu ABRA, Flexibee Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí logistické, stabilní firmy, která pečuje o své zaměstnance a kde si jsou lidé ochotni pomáhat.

Můžete se těšit na rozmanitou práci a kolektiv, který jako tým drží spolu. V prvních měsících budete řádně zaškoleni kolegou.

Chcete se i Vy podílet na spokojenosti našich zákazníků? Pokud ano, pak klikněte na tlačítko Odpovědět .Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost