Provozní elektrikář/ka
DITON s.r.o.
Čeperka, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu Čeperka.Co vás čeká : - provádění malých, středních a generálních oprav strojů, vyhledání závady a stanovení technologie opravy- provádění elektroúdržby a zodpovědnost za její správnost- evidence technických dat o průběhu oprav a výsledcích práce Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít : - výuční list v oboru elektrotechnika (elektrikář, elektromechanik)- platné osvědčení o zkoušce min.

dle 6 Vyhl. č.50 / 78 Sb.- pečlivost a řemeslnou zručnost- orientaci v technických výkresech- uživatelskou znalost práce na PCCo vám můžeme nabídnout : - zázemí české výrobní firmy s jistotou práce a výdělku dle výkonu- možnost získat další odbornost hrazenou zaměstnavatelem - obsluha VZV, jeřábník, vazač- pracovní doba : jednosměnný provoz zajišťovaný v pracovní dny (06 : 00 - 14 : 30) s pracovní pohotovostíZaměstnanecké výhody : Stravenky, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, sleva na výrobky, zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich nejbližší, odměna za doporučení nového zaměstnanceMísto vhodné pro absolventy.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost