manipulační dělníci
Bohumín terminál, a.s.
Bohumín, CZ
před 23 hodinami
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : o Opravy kolejišť, strojů a zařízenío Údržba kolejových vozidelo Údržba areáluo Práce ve vnitřním i venkovním areálu Bohumín-Vrbice o Pevná pracovní doba Po-Pá, denně od 6.

00-14 : 30 hod., možnost plánování placených přesčasů Požadujeme : o Střední odborné vzdělánío Praxe a zkušenosti z oboru výhodou o Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost při výkonu práceo Dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu (příležitostně) o Zájem o dlouhodobou spolupráciNabízíme : o Technické zaškolení pro kandidáty bez praxe o Plný pracovní úvazek (40 hod.

týdně)o 4 týdny dovolené o Příspěvek na stravování o Místo výkonu práce : Bohumín-Vrbiceo Nástup možný ihnedV případě vašeho zájmu o pracovní pozici, zašlete email společně s životopisem na adresu : použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost