Chemičtí laboranti
APIGENEX s.r.o.
Praha-Vysočany, CZ
před 4 hodinami
source : Easy-prace.cz

Společnost APIGENEX s.r.o. patří v ČR mezi špičkové moderní výzkumné komerční pracoviště. Specializuje se na výzkum a vývoj nových chemických a farmakologicky aktivních látek.

Pro pobočku v Praze 9 hledáme CHEMICKÉHO LABORANTAPožadavky : Znalost MS Office, zkušenosti s instrumentálními metodami v Analytické chemii (HPLC, kalibrace.

 • preciznost, schopnost učit se novým věcem, komunikativnost v týmu Možnost prodloužení pracovní smlouvy po uplynutí doby určité.
 • Náplň práce : manažer materiálového zajištění laboratoří, údržba a obsluha laboratorních zařízení, přejímka a uskladnění dodaného materiálu, navažování vzorků, pomocné práce v laboratoři 5 týdnů dovolené, stravenková karta SODEXO, sportovní benefity, firemní sportovní akce, sick day

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost