PHP programátor
A-WebSys, spol.s r.o.
Brno, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Kontakt e-mailem : použijte odpovědní formulářPožadavky : Vzdělání v oboru IT nebo zkušenosti s programováním, pokročilou znalost PHP, znalost některého PHP frameworku (Zend / Symfony výhodou), znalost CSS, MySQL, HTML, analytické a logické uvažování schopnost práce v týmu.

Nesplňujete některý z požadavků? Nevadí, nehledáme supermuže ani superženu pokud na sobě chcete pracovat, rádi Vám dáme příležitost.

Nabízíme : Flexibilní pracovní doba, pravidelné navyšování mzdy, home office, ovoce a káva v kanceláři, Multisport karta, stravenky, Sick Days, dovolená navíc, hrazené teambuildingy, licence PhpStorm i k osobnímu použití, pravidelná školení dle Vašich preferencí, vynikající kolektiv v práci

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost