Obchodně-administrativní pracovník Hořice
Kooperativa
Hořice, Czech Republic
před 7 dny

Tvou náplní práce bude

sběr klientských dat a jejich zadávání do systému, následné zpracování těchto dat dle požadavků klienta s výstupem v podobě modelací a smluv, přičemž cílem tvé práce bude dlouhodobá péče o klienta včetně servisu jeho smluv.

Velkou výhodou bude, že nebudeš celou pracovní dobu svázán pouze s kanceláří, ale budeš pracovat i v terénu, kde poznáš spoustu zajímavých lidí nejen ze soukromé ale i z podnikatelské sféry.

Takže.... pokud máš maturitu, jsi aktivní řidič a rád komunikuješ s ostatními, pošli nám svůj životopis a my tě pozveme na kávu, při které se toho o této pracovní pozici dozvíš mnohem víc. : -)

Pár informací závěrem by se ještě hodilo

 • Nástup bychom chtěli nejpozději k 1.1.2019
 • Pracovní poměr bude na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
 • Budeš zajímavě finančně ohodnocen a čeká na tebe velká škála benefitů
 • Jsi-li osoba se zdravotním postižením typu 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 a 10 určitě se také do výběrového řízení přihlaš : -)
 • Pracovní smlouva

  Délka pracovního poměru

  Benefity

  Bonusy / prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky / služby, notebook, příspěvek na penzijní / životní připojištění, flexibilní začátek / konec pracovní doby, stravenky / příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno / sickday

  Požadované vzdělání

  Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

  Pozice je vhodná pro absolventy.

  Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro : ostatní.

  Seznam.cz, a.s., OpenStreetMap

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost