QA Engineer
Oracle
Brno, CZ
před 4 dny
source : jobs4it

QA Engineer-1900160KPreferred Qualifications Umíte programovat v Javě nebo C# a hledáte něco opravdu zajímavého? A už jste slyšel / a o NetSuite?

Zabýváme se vývojem cloudového ERP systému, který pomáhá menším a středním firmám růst. Teď hledáme posilu do týmu zajištění kvality a automatizovaného testování uživatelského rozhraní a dashboardu.

Jsme součástí Oracle to nám dává zázemí a obrovské možnosti, ale neubralo to nic z našeho entuziasmu a našeho vidění světa.

Jsme NetSuite a NetSuite je One System, No Limits .Quality Assurance v NetSuiteDržíme prst na tepu produktu a pomáháme mu zůstat v kondici.

Spolu s našimi vývojáři zhmotňujeme představy produktových manažerů a designerů do podoby, ze které bude mít užitek v první řadě zákazník.

Vymýšlíme testovací scénáře, automatizuje je v Javě s využitím Selenium WebDriveru a vytváříme nástroje, které zajistí plnou funkčnost systému za všech okolností.

DashboardDashboard je výkladní skříň našeho systému. Pro celou řadu zákazníků a uživatelů je to první místo, na které jdou hned po přihlášení.

portletech zobrazuje klíčová data o chodu jejich firem : obrat, náklady, prodeje, upomínky, KPI atd.Chceme, aby náš dashboard byl perfektní, proto ho pravidelně vylepšujeme.

současné době připravujeme další etapu jeho modernizace. Vezmeme to od podlahy, postavíme nové základy v databázi a osvěžíme design a user experience.

 • Koho hledáme?Hledáme někoho se smyslem pro detail, pečlivého a pozorného. Někoho, kdo : umí programovat v Javě nebo jiném objektově orientovaném jazyku;
 • má zkušenosti s automatickými testy, nebo se chce do této oblasti nově ponořit (znalost Selenium WebDriver není podmínkou);
 • se orientuje v prostředí vývoje webových aplikací;už někdy slyšel o Quality Assurance;se dorozumí anglicky slovně i psanou formou;
 • umí používat selský rozum ;-)Co nabízíme?Skvělou práci na perspektivním projektu se skvělými lidmi v menším týmuZázemí stabilní mezinárodní firmy včetně možnosti kariérního růstu v různých odděleních Oracle a NetSuite.

  Moderní a nadstandardně vybavené kanceláře v areálu Waltrovka (vlastní fitness, fotbálek, stoly pro hraní ping-pongu, play station atd.

  dvě kantýny).Širokou nabídku benefitů (např. 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky a flexi passy, nadstandartní lékařskou péči včetně finančního dorovnání dávek na 100% platu při nemoci, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění).

  Detailed Description and Job Requirements Responsible for developing, applying and maintaining quality standards for company products with adherence to both internal and external standards.

  Develops and executes software test plans. Analyzes and writes test standards and procedures. Maintains documentation of test results.

  Analyzes test results and recommends corrective actions.As a member of the technical / process QA division, you will develop quality standards, control methods and theories to be utilized during manufacturing, testing and inspection to access product quality.

  Develop standards and procedures to provide quality guidance methods.Duties and tasks are varied and complex needing independent judgment.

  Fully competent in own area of expertise. May have project lead role and or supervise lower level personnel. BS or MS degree or equivalent experience relevant to functional area.

  4 years of software engineering or related experience.As part of Oracle's employment process candidates will be required to successfully complete a pre-

  employment screening process. This will involve identity and employment verification, professional references, education verification and professional qualifications and memberships (if applicable).

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost