SEŘÍZENÍ A OBSLUHA STROJE NA VÝROBU DOPISNÍCH OBÁLEK
Omega Hořovice spol. s r.o.
Hořovice
před 2 hodinami
source : Hitprace

Zajímavá nabídka pro technicky zaměřené uchazeče, které při práci nebaví stereotyp. Jedná se o práci ve velmi stabilním odvětví.

Hlavní pracovní náplní je seřízení (nastavení) stroje na výrobu dopisních obálek dle specifikace konkrétní výrobní zakázky (nastavení stroje, včetně vstupních materiálů lepidlo, papír).

Zajištění správného chodu stroje po dobu výroby, odebírání zhotovených obálek vč. jejich vizuální kontroly.Požadavky na uchazeče : vyšší technické dovednosti (nutná praxe), zájem o práci a další rozvoj, možnost pracovat v pravidelném 2směnném provozu pondělí - pátek, zdravotní způsobilost pro práci u strojů s rotačními prvky.

případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na tel. : 311 510 213, nebo emailu : jana.otcenaskova omega-convert.com. Rádi si s Vámi sjednáme osobní schůzku, na které Vám podáme bližší informace k dané pracovní nabídce, včetně ukázky pracoviště.

Osobní návštěvu je nutné sjednat si předem na uvedených kontaktech, děkujeme.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost