údržbář
Česká golfová asociace s.r.o.
Spálené Poříčí, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu Hořehledy 35 Popis náplně práce : Drobné opravy a údržba strojního vybavení (zahradní a mechanizační techniky) dle návodu k obsluze bez požadavků na odbornou způsobilost.

Údržba a oprava pracoviště a zázemí rezortu (natěračské práce, opravy plotu, drobné zednické práce, pomocné stavební práce).

Používání běžných CHLaS (ředidlo, technický benzín). Obsluha ručního nářadí, občasné řízení služebního vozidla do 3500 kg, práce ve výškách / nad volnou hloubkou, zámečnické práce.

Udržování travnatých ploch (sekání, postřiky, hnojení), údržba nízké i vysoké zeleně (stříhání, odřezávání), údržba místních komunikací, zavlažování, pískování, obsluha sekaček, křovinořezů, motorových pil, zahradní a mechanizační techniky, obsluha ručního nářadí, práce ve výškách / nad volnou hloubkou, obsluha TNS (kompresor), ruční manipulace s břemeny.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost