Konzultant SAP
KCT Data, s.r.o.
Praha, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Průmyslová č.p. 1472 / 11, 102 00 Praha 102 - Hostivař Prvotní kontakt : Mgr. Michaela Dindová, použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář Hledáme vhodné kandidáty / -tky na pozici Konzultant SAP.

Pozice je otevřená i pro juniory a zájemce bez znalosti SAP, s alespoň akademickou znalostí některé z oblastí podnikových procesů a IS (účetní moduly a kontroling, logistika, výroba, prodej, nákup, údržba, personalistika).

Náplň práce : - analýza a návrh implementace nebo optimalizace podnikových procesů - vlastní implementace a poimplementační podpora a rozvoj řešení - sledování trendů v oboru, rozvoj svých odborných znalostí - předprodejní podpora sales týmu, péčei o vztah se zákazníkem Požadavky : - minimálně středoškolské vzdělání s 2 letou praxí v oblasti podnikových IS nebo VŠ vzdělání - znalost AJ / (NJ - výhodou) - ochota cestovat v rámci ČR - schopnost samostatné práce, předpoklad pro vedení menších týmů - výhodou - zkušenost / znalost některého z SAP ERP modulů - orientace v současných SAP technologiích Nabízíme : - zázemí úspěšné a stabilní společnosti, se zaměřením na realizace rozvojových a inovativních řešení - samostatnou a odpovědnou práci v pestrém prostředí - ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům (junior 25-40tis, senior dle dohody) - možnost dalšího vzdělávání a rozvoje po stránce odborné i manažerské - možnost ubytování v Praze

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost