Telefonní konzultant/ka - volání na žádost klienta (PRAHA)
B2M.CZ s.r.o.
Praha-Cholupice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Volání firemním klientům a nabízet naše služby. Hledání vhodného řešení a služeb pro klienty : poptávky, veřejné zakázky.

Máme skvělý produkt : 70% podíl na trhu poptávek.Požadujeme : Nebojíte se telefonovat a obchod vás baví. Hledáme spolehlivé lidi, kteří chtějí pracovat.

Práce je vhodná pro všechny věkové kategorieNabízíme : Jistotu dobré práce a čistý měsíční výdělek 34.000 kč. Pracovní dobu 8 : 00 16 : 30 hod, při plnění cíle kratší pátky.

Příjemné pracovní prostředí, profesionální tým, férový přístup. Stravenkový paušál, Flexipassy, soutěže nad rámec odměňování, teplé, studené nápoje a další občerstvení s možností výběruVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Práce na ŽL

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost